VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / obor
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:
Zvolte stranu: 1-100 | 101-121
pr článek isic logo

Hledají se studenti, kteří mají svůj názor!

Řekni svůj názor a odnes si odměnu!

Přijď k nám do ISIC, řekni nám svůj názor a odnes si odměnu! Hledáme studenty středních a vysokých škol, kteří chtějí být slyšet a být i vyslyšeni!

PR článek UNOB 2 2018

Univerzita obrany zve na mimořádný den otevřených dveří

Univerzita obrany nabízí středoškolákům možnost navštívit mimořádný den otevřených dveří. Ten se pro zájemce o studium na Fakultě vojenských technologií a Fakultě vojenského leadershipu uskuteční 8. března 2018 v Brně.

PR článek škola roku doporučená zaměstnavateli 2017

Škola doporučená zaměstnavateli 2017

V hodnocení zaměstnavatelů stále dominují technické obory, suverénní jsou již čtvrtým rokem strojní fakulty vysokých škol.

PR článek ISIC vánoční soutěž 12 2017

Jaký nejoriginálnější dárek k letošním Vánocům jste koupili s průkazem ISIC a díky tomu ušetřili?

Víme, že dárky na Vánoce nosí Ježíšek, ale i on potřebuje někdy pomoct, proto… Zašlete nám na e-mail marketing@isic.cz do 26. 12. 2017 fotku dárku, který jste koupili někomu druhému pod stromeček, a získejte pro sebe dárek od ISIC. K tomu připište, u jakého našeho partnera jste dárek zakoupili. Připojit můžete také například příběh takového dárku. Ten také může hrát roli ve výsledném rozhodování. Protože to mohou být právě okolnosti nákupu dárku, pozadí dárku, co nás může zaujmout.

PR článek UNOB 11 2017

Univerzita obrany – studium s jistotou uplatnění

Ekonomické zabezpečení již během studia a jistota, že po absolvování školy následuje odpovídající uplatnění v důstojnickém sboru Armády České republiky, patří k hlavním přednostem studia na jediné vojenské vysoké škole v ČR, tedy na Univerzitě obrany.

PR článek výstava Středoškolák vysokoškolák výstaviště Černá louka Ostrava 2017

Gympl nebo obchodku? Kadeřnice nebo kosmetička? Učitel či historik? Na kterou školu se mám hlásit?

Již 25. ročník výstavy Středoškolák, vysokoškolák se koná 1. a 2. prosince na výstavišti Černá louka v Ostravě.

 

Co vše jste možná nevěděli o třídění odpadu

Zatímco například v severní Evropě snad neexistuje domácnost, která by netřídila odpad, u nás ještě stále převažuje zlozvyk naházet všechny odpadky do první popelnice. Naštěstí se o tomto problému v posledních deseti letech čím dál více mluví, třídění odpadu začíná být trendy a situace se postupně mění. Jak ji můžete pomoci zlepšit právě vy?

Moderní kanceláře jsou přístupné odkudkoliv

Chcete mít svou kancelář bezpečně uloženou? Vyhovuje vám pracovat odkudkoliv? Představíme vám zajímavé řešení v podobě hostované služby, která vám umožní tohle vše a mnohem víc.

Studium v Brně, Praze i Ostravě na Vysoké škole podnikání a práva

Absolventi středních škol se neumí často rozhodnout, zda pokračovat ve studiu na vysoké škole, anebo raději nastoupit do pracovního poměru. Když nejsou peníze nazbyt, je otázka vyřešena, ale pokud mladé lidi podporují ve vzdělání rodiče, je skvělé tuto možnost využít. Vysoká škola Brno, Praha i Ostrava, zaměřená na podnikání a právo, připravila pro budoucí studenty skvělé možnosti.

PR článek Placla Experis 8 2017

O jaké pracovní pozice je momentálně největší zájem v IT?

„Nejsou lidi!“, tak zní nejčastější odpověď na otázku k aktuální situaci v oboru IT. Realita je skutečně taková, že chybí kvalifikovaní pracovníci napříč celým spektrem oboru informačních technologií. Firmy se snaží odborníky navzájem přetahovat, některé vypisují dokonce odměny pro současné zaměstnance, pokud přivedou kvalifikovaného kolegu. S nástupem moderních technologií vznikají i nové obory.

PR článek Bofa

MATURITNÍ PLES 2018 Co nepodcenit a jak postupovat

Maturitní ples je obvykle druhou největší událostí v roce – hned po maturitách samotných. Důkladná oslava posledního roku na střední škole patří k dobré přípravě na tyto zkoušky. Ohledně výběru alkoholu, který máte nakoupit do zázemí, vám radit nebudeme… ale skoro o všem ostatním ano. Není se čeho bát, jen je třeba trochu plánování a snahy. Pak se stane maturitní ples jednou z vašich nejkrásnějších vzpomínek.

PR článek placla online marketing 6 2017

Nová kniha vám pomůže orientovat se v online marketingu

Každý, kdo má nějaký web, e-shop či blog, by měl ovládat aspoň základy online marketingu. Na internetu se totiž dnes pohybuje naprosto každý a přesvědčit lidi, že by měli zamířit právě na váš web a využít vašich služeb není úplně snadné.

PR článek DWS 5 2017 promoce

Dolnoslezská vysoká škola

Studujte zahraniční vysokou školu v českém jazyce a získáte potřebnou odbornou kvalifikaci a vytouženou práci nejen v ČR

Dolnoslezská vysoká škola

Strzegomska 55

Wroclaw

Sledujte nás:

www.facebook.com/dolnoslezskavysokaskola

http://www.dsw.edu.pl/

Jak přežít zkouškové a zdolat úspěšně všechny předměty

Život vysokoškoláka je prý fajn, to máte samou zábavičku ve víru velkoměsta, kavárny, hospůdky, občas nějaká ta přednáška… Ano, někdo takhle skutečně žije, ale jen do doby, než přijde zkouškové. Pak je úplně jedno, jakou školu studujete, protože průběh je vždycky stejný.

PR článek MONSTER 3 2017

Čeho si v práci nejvíc cení mladí zaměstnanci

Čerství absolventi jsou zpravidla pod velkým tlakem. Škola je po mnohaletém studiu vyplivla do opravdového života a nechala dál všechno na nich. Někteří se možná nechali zaměstnat již v dobách studia, nicméně většina měla maximálně brigádu a občasné praxe v oboru. První pořádné zaměstnání je pro každého absolventa velká věc, velký krok a velký životní mezník. A čeho že si na svém prvním pracovním poměru většina z nich váží nejvíc? Zeptali jsme se několika z nich a dnes vám přinášíme odpovědi.

Jak se studuje v dnešní době?

Vlivem globalizace a rozsáhlého vývoje komunikačních technologií se současný svět stává svědkem obrovské dynamiky rozvoje lidstva. Podstatnou součástí ekonomického kapitálu jsou informace a jejich cena se neustále mění právě v závislosti na neustálých změnách. Co včera mělo cenu zlata, dnes může být nepotřebné. Spolu s turbulentní proměnou lidské společnosti dochází i ke značné modifikaci v oblasti vzdělávání.

PR článek PEF MENDELU 3 2017

Brněnská vysoká pro ekonomy i informatiky

Co čekáš od vysoké? Na PEF MENDELU můžeš zažít víc než jen studium. Budeš se muset učit, to každopádně, ale přece jen máš možnost využít vysokoškolská léta ke zlepšení sebe sama 
a někam se posunout.

PR článek levnocestovani.cz 3 2017 Skotsko

Levně kolem světa s Levnocestovani.cz

I ze studentské brigády při studiu se můžete vydat na cestu kolem světa. Nevěříte? Navštivte Levnocestovani.cz, svět těch nejlevnějších letenek, které můžete sehnat, a mnoho jiného.

PR článek EF nedostali jste se na Erasmus 3 2017

Nedostali jste se na ERASMUS?

Zjistili jste si všechny informace o programu Erasmus+ a přesto jste nedostali stipendium? Nechcete vyjet na celý semestr nebo naopak preferujete dlouhodobější pobyt? Vycestovat na zahraniční pobyt, poznat novou kulturu a naučit se jazyk nemusíte jen přes program ERASMUS. O to víc možností se vám nabízí!

PR článek ČVUT FD 3 2017

Samořízená auta, hackeři a plat profesionála – znáte lepší studijní obor?

Auta ve všech podobách. Hackeři a bezpečnostní profesionálové, kteří jim vypálí rybník. Být uprostřed špičkových technologií a přitom dobře vydělávat. To vše slibuje Ústav bezpečnostních technologií a inženýrství.

PR článek VŠTE 3 2017 nový kampus

VŠTE připravuje dostavbu kampusu. Vzniknou koleje i učebny

Areál Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích se loni zvětšil o zhruba 11 tisíc m2 a během několika let dozná řady změn. Přibydou nové objekty, rozšíří se a vylepší zázemí pro výuku a pobyt studentů, akademiků i zaměstnanců.

PR článek VŠKK 2 2017

Budoucnost je v kreativním průmyslu.

Na pražské Pankráci byla 8. 11. oficiálně otevřena nová Vysoká škola kreativní komunikace

PR článek EF interaktivní mapa Malta

Interaktivní mapa - Jazykový kurz na Maltě

Přemýšlíte kam vyjet po zkouškovém? Spojte příjemné s užitečným a vycestujte za angličtinou ma Maltu. Malta je jedním z nejslunnějších ostrovů Evropy s nádhernými plážemi a křišťálově čistou vodou. Odlehlé zátoky jsou ideální k potápění a léto trvá krásných 8 měsíců. Oficiálním jazykem Malty je angličtina a proto je tento ostrov jednou z nejvyhledávanějších destinací pro jazykové kurzy.

Děvčata, nebojte se techniky!

Děvčata, nebojte se techniky!

Ing. Zuzana Rowland, ředitelka Útvaru pro administraci studia a celoživotní vzdělávání Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích říká, že technické obory už nejsou doménou chlapců, ale stále víc se v nich prosazují i děvčata.

PR článek VŠTE 2 2017 praxe

VŠTE nejlépe hodnocenou vysokou školou z hlediska praxí

Českobudějovická Vysoká škola technická a ekonomická se stala vítězem hodnocení propojení vysokých škol a firem za rok 2016. Jako jediná se dostala do první pětihvězdičkové kategorie v kritériu „Zaměření na praxi a další vzdělávání".

PR článek VŠTE 2 2017 drony

Na VŠTE studenty naučí, jak pilotovat drony

Atraktivní, volitelný předmět nazvaný Využití a řízení bezpilotních systémů, nabídne svým studentům od letního semestru 2017 Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích. 

PR článek VŠO 1 2017 logo bez nápisu

VŠO nabízí studium již od února

Ukončili jste vysokou školu po zimním semestru? Nebo jste si jen nestihli podat přihlášku a nechcete čekat? Studujte již od února na VŠO v Praze, třeba obor Rozvoj lidských zdrojů v ekonomice dopravy nebo Management leteckých podniků.

PR VŠTE 1 2017

VŠTE po 10 letech mění statut. Bude univerzitou a vytvoří fakulty

Po deseti letech existence se změnil statut Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Ta se tak už v tomto roce stane univerzitou, zatímco dosud byla školou neuniverzitního typu. Rozhodl o tom Akademický senát VŠTE. „Po založení školy jde o druhý milník v jejím vývoji. Vzniknou fakulty, budeme moci akreditovat doktorské studijní programy a připravíme podmínky pro další rozvoj VŠTE," uvedl rektor docent Marek Vochozka na setkání akademické obce, uspořádaném k 10. výročí založení školy. Ta vznikla zákonem v březnu 2006, aby v Jihočeském kraji zacelila mezeru vysokoškolsky technicky vzdělaných odborníků. Dnes ji navštěvuje přes 4400 posluchačů.

PR článek VŠCHT dny otevřených dveří leden 2017

Vyzkoušejte si obory budoucnosti na VŠCHT. Dny otevřených dveří již 27. a 28. ledna!

Praha, 25. ledna - Bioinformatika, forenzní analýza, vodíkové technologie, nanomateriály. Na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze lze kromě tradičních programů studovat také obory, které nejsou ryze chemické a technologické. Co role studenta na výzkumně orientované univerzitě obnáší, můžete zažít na vlastní kůži v pátek 27. 1. a sobotu 28. 1, kdy se konají dny otevřených dveří.

fi-muni-chvatil-150

Hra Krycí jména dobývá svět

Absolvent Fakulty informatiky MU Vladimír Chvátil vymýšlí moderní deskové hry, přičemž jeho předposlední Krycí jména se prodalo asi milion kusů ve třiceti jazykových mutacích.

PR článek UNYP 12 2016 strategická komunikace

Představujeme La Salle Strategickou komunikaci, magisterský program na UNYP!

Stejná skvělá škola, úplně nové zaměření

UNYP s potěšením oznamuje nový začátek našeho, dnes již legendárního, komunikačně zaměřeného magisterského programu, který funguje ve spolupráci s La Salle University of Philadelphia.

Na podzim 2017 bude program spuštěn v podobě 15 měsíčního magisterského studia oboru Strategická komunikace, jednoho z nejvyhledávanějších studijních oborů dnešního digitálního věku.

 

150 pancik

Z Brna až do Silicon Valley

Andrej Pančík po vystudování Fakulty informatiky MU založil několik velmi úspěšných startupů. Nyní působí v Silicon Valley, Mekce počítačového průmyslu.

PR článek Work and Travel 11 2016

Co jsem se naučila na Work and Travel během léta v USA

Cestování, to jsou krásná místa, fotky, výlety a zábava. Sólo cesta na několik měsíců za prací do Ameriky je také osobnostní zkouškou – někdy na nás čekají výzvy, jako jsou pocity osamělosti, strach z neznámého prostředí i lidí, či přemíra zodpovědnosti. Žádné strachy, zvládnout se dá vše a s úsměvem obzvlášť snadněji! Na každého cestovatele při troše odvahy čeká mnoho odměn, z nichž velmi užitečné jsou následující 3.

PR článek UNOB 11 2016 studenti

Univerzita obrany – studium s jistotou uplatnění

Ekonomické zabezpečení již během studia a jistota, že po absolvování školy následuje odpovídající uplatnění v důstojnickém sboru Armády České republiky, patří k hlavním přednostem studia na jediné vojenské vysoké škole v ČR, tedy na Univerzitě obrany.

pr unyp 11 2016 soutěž ples

Jedna fotka, a nezapomenutelný maturitní ples je na světě! University of New York in Prague na něj přispěje 25 000 Kč

Plesová sezóna začíná a s ní i významný den v životě mnoha středoškoláků – maturitní ples. Ještě než se v květnu rozjede kolotoč maturitních zkoušek, čeká na studenty také zkouška společenská. Musí se ukázat svým rodičům, učitelům i spolužákům na reprezentativní akci v tom nejlepším světle. Nikdo ale neříká, že si z maturitního plesu nemůžete udělat i skvělou párty a náležitě si ji užít!

pr článek kurznaytsp 11 2016

Nepodceňte přípravu na přijímací zkoušku na VŠ

Maturitní zkouška je završením čtyřletého studia na středních školách či víceletého na gymnáziích. Na základě maturitní zkoušky žáci, kteří uspějí, obdrží maturitní vysvědčení, díky němuž budou moci pokračovat ve studiu na vysokých školách, nebo jim může pomoci při uplatnění na pracovním trhu. Je mnoho pozic a pracovních míst, kde bez maturity či vysokoškolského vzdělání nemáte šanci vysněné místo za žádnou cenu získat. Maturitu prostě zvládnout musíte, zvláště proto, abyste se dostali na dobrou vysokou školu, která vám umožní dosáhnout kvalitního vzdělání pro velmi dobře placené pozice.

PR EDUCA MyJob Liberec 9 2016

Educa 2016 MYJOB LIBEREC nabídne práci, školu i debatu se zajímavými osobnostmi

Hledáte práci? Vybíráte školu pro sebe nebo své děti? Největší veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí v regionu přináší na jednom místě prezentace nejvýznamnějších zaměstnavatelů z Liberecka, přehled pracovních pozic v zahraničí i nejucelenější nabídku středních a vysokých škol v severních Čechách. Home Credit Arena se na tři dny, od čtvrtka 13. do soboty 15. října promění v obrovské náborové a vzdělávací centrum. 

PR článek DVŠ 9 2016

Získejte 3 kvalifikace v 1 studiu - speciální pedagog a učitel

Využijte šanci, hlaste se na DVŠ ještě dnes, ušetříte čas a peníze. Po absolvování je možnost práce v MŠ, ZŠ a speciálních zařízeních.

pr unyp 9 2016 Soutěž s UNYP o lístky na koncert Justina Biebera

Soutěž s UNYP o lístky na koncert Justina Biebera

University of New York in Prague pořádá soutěž o dva lístky na listopadový koncert Justina Biebera v Praze.

PR článek ŠAVŠ 8 2016 budova

Praxe již při studiu vám pomůže k vysněné práci

V oblasti uplatnění absolventů patří ŠKODA AUTO Vysoká škola již dlouhodobě mezi lídry českých vysokých škol.

PR článek placla ESBM 8 2016

Dobrým manažerům vysoká škola nestačí

Pro špičkové manažery, kteří se nesmíří s průměrností a chtějí být vždy o krok před konkurencí je vzdělávání a získávání nových zkušeností celoživotním procesem.

PR článek ČVUT FBMI 2. kolo 7 2016

Studium biomedicíny - jistota dobrého uplatnění v praxi

Chcete studovat obory budoucnosti? Na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT se můžete až do 15. srpna přihlásit do tříletých bakalářských studijních oborů.

PR článek Placla Profi-kancelář 7 2016

Podnikáte? Možná byste užili virtuální kancelář

Podnikáte při studiu? Gratulujeme, vybudovat si vlastní zdroj příjmů v nízkém věku rozhodně není na škodu. Jistě z toho máte dobrý pocit i vy, když si můžete koupit, co chcete, a nejste závislí na rodičích. Jenže podnikání s sebou nese také spoustu starostí a vyřizování. Mnozí lidé ani nemají tušení, že existují jednoduché triky, jak si pár věcí usnadnit. Dokud podnikáte jen sami na sebe na živnostenský list, je to relativně jednoduché. Není třeba nic zařizovat, sídlo si zapíšete doma a je vyřešeno. Jenže jakmile začnete vystupovat jako firma, věci jsou najednou o trochu složitější. Sídlit doma už nemůžete. Tedy můžete, nikdo vám to zakazovat nebude, ale je to krajně nevhodné.

PR článek CBS MBA logo

Vysoká škola pro budoucí špičkové manažery

V ČR existuje několik vysokých škol ekonomiky a managementu, nejlepší formou vzdělávání pro manažery jsou ale v poslední době programy MBA (Master of Business Administration). Populární jsou po celém světě, s titulem MBA budete vážení kdekoliv. Mnozí zaměstnavatelé na něj kladou vyšší důraz než na běžné vysoké školy zejména proto, že je studium MBA zaměřeno na praxi. A to se v dnešní době cení.

PR článek UNYP Superbrands 6 2016

University of New York in Prague je Superbrandem roku 2016

Uznávaná soukromá vysoká škola University of New York in Prague (UNYP) získala prestižní celosvětové ocenění Business Superbrands 2016. Tento titul udělují odborníci za mimořádné výsledky značky na poli obchodu. O vítězi rozhodují takové faktory jako známost značky, inovace, prestiž, obchodní výsledky, ale i kvalita brandu jako takového.

PR článek VŠKK 5 2016 logo

Konečně Vysoká škola kreativní komunikace

– jedna z mála vysokých škol v České republice, která otevírá ateliéry grafického designu, animace a fotografie

– jedinečná vysoká škola s akreditovaným oborem literární tvorba

– jediná vysoká škola, kde můžete studovat reklamu

PR článek MujMazlik 4 2016

7 tipů, jak vybrat nejlepší granule pro psa nebo kočku

Proč nestačí vzít první granule, které vám přijdou pod ruku? Bohužel složení poměrně velké většiny na trhu dostupných granulí je pro psy a kočky nevhodných. Do krmiva je přidáván velký podíl obilovin a jiných nesmyslných složek potravin, které pro masožravce nemají téměř žádnou výživovou hodnotu a jediná funkce takových složek krmiva je navýšení obsahu za účelem vydělat. Zároveň má každé zvíře odlišné nároky na specifickou skladbu potravin a je nutné dávat mu přesně to, co potřebujete. Podívejte se na 7 tipů, díky kterým získáte jasnější představu, jak vybrat nejlepší granule pro psa nebo pro kočku.

PR článek VŠE FM JH 4 2016

Kvalitní vzdělání v oboru Management na jihu Čech

Fakulta managementu VŠE v Jindřichově Hradci nabízí možnost studia oboru Management v prezenční i kombinované formě. Možnost přijetí k bakalářskému studiu také bez přijímaček. Přihlášky do 30. dubna!

pr článek bavard 3 2016 1

Nejrychlejší způsob jak se naučit francouzsky

„Je t'aime,” šeptáte roztouženě své vyvolené či vyvolenému. Romantické, že? Tím se ovšem vaše slovní zásoba v francouzštině vyčerpala. Chcete se naučit další působivá vyznání v tomto románském jazyce?

PR článek VŠTE 3 2016 budova

Jsme škola bez bariér, říká Jana Hůlková

Jana Hůlková je absolventkou českobudějovické Vysoké školy technické a ekonomické, kde vystudovala bakalářský obor Ekonomika podniku a kde práci sekretářky na Katedře strojírenství vyměnila za Informačně poradenské centrum, které se zde stará o studenty se zdravotním postižením. Těch zatím na VŠTE studuje patnáct.

PR článek FT TUL logo

I Česko má jedno nej: největší textilní fakultu ve střední Evropě

Ačkoliv kvalitu vysokoškolského vzdělání v České republice poslední dobou mnozí zpochybňují, stále tu najdeme univerzity a fakulty, které patří k těm vůbec nejprestižnějším na světě. Jednou z takových je Textilní fakulta Technické univerzity v Liberci. A my vám hned vysvětlíme proč.

PR článek UNYP navazující magisterské studium psychologie 2 2016

University of New York in Prague otevírá nový magisterský obor Psychologie

University of New York in Prague (UNYP) s potěšením oznamuje, že Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky udělilo akreditaci jejímu nejnovějšímu magisterskému studijnímu programu v oboru psychologie.

PR článek VŠPP 2 2016 logo 150

Perspektivní obory na soukromé vysoké škole stojí za zvážení!

Nevybrali jste si z nabídky státních vysokých škol? Nechcete se zbytečně šprtat na přijímací zkoušky? Běžná výuka není nic pro vás? Líbilo by se vám se při učení bavit? Odpověď ano je jasným znamením, že se musíte zajímat o nabídku soukromé vysoké školy. Máme tip na jednu, která nabízí perspektivní obory a její specialitou je výuka na několika výukových pracovištích v různých městech České republiky.

PR článek VŠTE ČB 2 2016

VŠTE letos slaví 10 let. Otevře laboratoře, začne stavět kolej a zahájí provoz Čínského centra

Na padesát akcí zahrnuje celoroční program, který u příležitosti 10 let existence připravila letos pro studenty, zaměstnance i veřejnost Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), nejmladší veřejná vysoká škola v zemi.

 

Jak získat náskok před svými vrstevníky?

Jak získat náskok před svými vrstevníky?

Není novinkou, že mladí lidé dnes stále hůře shánějí dobrou práci. Proto se volba vysoké školy stala zásadním krokem na cestě k úspěchu. Studentům se neustále připomíná, že by měli během studia získat co nejvíce zkušeností a pracovat na tom, aby získali náskok před svými vrstevníky. Ale jak na to?

Fakulty VŠE otevírají své dveře

Fakulty VŠE otevírají své dveře

Dny otevřených dveří během února a ledna pořádá všech 6 fakult Vysoké školy ekonomické v Praze  pro uchazeče o studium.

PR článek UNOB 1 2016

Navštivte Den otevřených dveří na Univerzitě obrany

Středoškolákům, kteří se ještě plně nerozhodli, jakým směrem se bude ubírat jejich vysokoškolské studium, je určen Den otevřených dveří na Univerzitě obrany. Ve středu 10. února 2016 v Brně seznámí Fakulta vojenského leadershipu a Fakulta vojenských technologií zájemce s nabídkou studia na akademický rok 2016/2017.

 

PR článek UNYP prom contest 1 2016

Za jednu fotku skvělý maturitní ples! University of New York in Prague na něj přispěje 25 000 Kč

Plesová sezóna začíná a s ní i důležitý den v životě mnoha středoškoláků – maturitní ples. Ještě než se v květnu rozběhne kolotoč maturitních zkoušek, je potřeba podstoupit také zkoušku společenskou. Ukázat se svým rodičům, učitelům i spolužákům na reprezentativní akci v tom nejlepším světle. Nikdo ale neříká, že si z maturitního plesu nemůžete udělat i skvělou párty a náležitě si ji užít!

PR článek SCI MUNI hlavní fotografie

10 důvodů, proč se hlásit na Přírodovědeckou fakultu MU v Brně

Chcete se profesně realizovat ve vědě a výzkumu? Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity nabízí špičkové studijní zázemí, vysokou šanci uspět u přijímaček a přímý kontakt s praxí.

pr článek ISIC 1 2016

Jak získáte nový platný ISIC a studentské slevy?

Pokud nechcete nadále přijít o bezpočet (jsou jich tisíce) slev a výhod, které správní studenti využívají po celém světě, mrkněte, jak jednoduše a rychle získat nový průkaz ISIC pro rok 2016.

pr článek Ligs PhD 12 2015

Co znamená titul PhD

Zkratku PhD, latinsky Philosophiae Doctor, můžeme do češtiny přeložit jako doktor filozofie. Titul PhD nahradil dříve užívané tituly CSc. a Dr. a v dnešní době je hojně zastoupený. V současné době představuje jednu z nejvyšších forem vzdělání, je mezinárodně uznávaný a uvádí se za jménem.

pr článek IJV 12 2015

Abychom všem porozuměli

To, že je znalost cizího jazyka v dnešním světě opravdovou nezbytností, není třeba snad ani zmiňovat. Čím dříve začneme s cizím jazykem, tím spíše nám pronikne pod kůži, jenže všichni víme, jak to chodí. Pro studenty základní a posléze střední školy je skoro všechno důležitější, než právě hodiny angličtiny či němčiny. To, že je umění cizího jazyka opravdovou nezbytností se pak většinou dozvídají při prvním pracovním pohovoru. Ovšem nikdy není pozdě začít. Tak proč se do toho nepustit právě teď? Jděte na to chytře a za podpory jazykové školy IJV.

pr článek UNOB 11 2015 STUDENTKA

Dny otevřených dveří na Univerzitě obrany

Středoškolákům, kteří se ještě plně nerozhodli, jakým směrem se bude ubírat jejich vysokoškolské studium, jsou určeny Dny otevřených dveří na Univerzitě obrany. Ve dnech 3. prosince 2015 a 7. ledna 2016 v Brně seznámí Fakulta vojenského leadershipu a Fakulta vojenských technologií zájemce s nabídkou studia na akademický rok 2016/2017 a stejně tak 3. prosince 2015 a 16. ledna 2016 otevře dveře středoškolákům a jejich rodičům také Fakulta vojenského zdravotnictví v Hradci Králové.

vscht-logo-130

Den otevřených dveří VŠCHT Praha

Zveme vás na Den otevřených dveří VŠCHT Praha, která již tradičně otevře své brány budovy A i B. Přijďte se podívat na zajímavé expozice demonstrující obory, které je možné na naší univerzitě studovat a zúčastnit se exkurzí do laboratoří. Poslechněte si přednášky o studiu i jednotlivých fakultách. Ty probíhají ve dvou cyklech v posluchárnách AI a AII. Těšíme se na vás!

pr článek UNYP angee 10 2015

Absolvent UNYP udělal další krok k ochraně vašich domovů

„Brzy budou chytré technologie v podstatě všudypřítomné. Budou se snadno ovládat a budou zcela v souladu s životním prostředím. Budou rozumět našim potřebám, které budou schopny předpovídat. Díky tomu nám ušetří spoustu času i energie a celkově nám usnadní životy. Prvním krokem k této budoucnosti je Angee.“

pr článek vš zdravotnická 9 2015

Staň se zdravotnickým záchranářem! Staň se porodní asistentkou!

Jako jediná soukromá vysoká škola poskytuje Vysoká škola zdravotnická, o. p. s. v Praze vzdělání v oblasti zdravotnických nelékařských povolání.

pr článek všo 9 2015

Chcete se po škole hlavně uplatnit na trhu práce? Přihlaste se na VŠO. Jde to až do konce září

Vysoká škola obchodní v Praze již 15 let vychovává odborníky zejména na oblast cestovního ruchu a letecké dopravy. Studenti zde absolvují prakticky založené předměty i povinnou praxi, škola spolupracuje s mnoha firmami a založila i Kariérní centrum. To vše VŠO dělá pro uplatnění svých absolventů.

pr článek Cambridge Business School 9 2015 logo

Jak se stát dobrým manažerem

Mít na vizitce uvedenou pozici „manager“ je v dnešní době obvyklou záležitostí. Jak se ale stát tím opravdu dobrým a efektivním, nejlepším z nejlepších, zůstává často pro mnohé nezodpovězenou otázkou.

pr článek mendelu icv 2. kolo přijímaček 6 2015

Nepovedly se vám přijímačky na VŠ? Nezoufejte a zkuste to znovu!

Mendelova univerzita v Brně, Institut celoživotního vzdělávání vypisuje 2. kolo přijímacího řízení pro bakalářské i navazující magisterské studijní programy. Přihlášky přijímáme do 31. 7. 2015. Více informací na http://icv.mendelu.cz/studium/25417-prehled-studijnich-programu

pr článek všz 6 2015

Staň se zdravotnickým záchranářem! Staň se porodní asistentkou!

Jako jediná soukromá vysoká škola poskytuje Vysoká škola zdravotnická, o. p. s. v Praze vzdělání
v oblasti zdravotnických nelékařských povolání.

pr článek Akademie Sting Studuj FEST! 6 2015

Studuj FEST! Festival AKADEMIE STING

Zveme vás na Festival AKADEMIE STING nabitý zajímavým programem, s kvalitním obsazením, mimořádnou atmosférou a osobním přístupem.  Studuj FEST! nabízí také soutěž o free passy v hodnotě 100 000 Kč. Představujeme vám studium jako festival, který vám změní život. A to FEST!

AAUNI logo 150

Úspěchy Anglo-americké vysoké školy v Praze

ANGLO-AMERICKÁ VYSOKÁ ŠKOLA, o.p.s., (AAVŠ) je nejstarší soukromou vysokou školou v ČR. Poskytuje kvalitní vysokoškolské vzdělání v anglickém jazyce.

pr článek všb 6 2015

Absolventi VŠB-Technické univerzity Ostrava nemají problém při hledání práce v oboru!

Technické vzdělávání se vyplácí. To vědí absolventi technických oborů, po kterých je dlouhodobě vysoká poptávka. VŠB-TUO každoročně přivádí na pracovní trh specialisty na přesné strojírenství, informační technologie, energetiku, ekonomii, biotechnologie, ochranu osob nebo oblast stavebnictví. A ve svých oborech práci hledají snadno. Atraktivní jsou také nástupní platy absolventů technických oborů, které podle výzkumů mezi absolventy dohání např. platy právníků.

pr článek laboratvor.cz 6 2015

Směr budoucnost

Zajímá tě jaký bude svět zítřka?

Chceš studovat v nejlepších podmínkách, a stále nevíš, která vysoká škola je pro tebe ta pravá?

Fakulta technologická  je  jedinečným místem k tomu, aby ses stal někým, kdo dokáže úžasné a velké věci. Někým užitečným a potřebným. Zkrátka  superhrdinou běžného dne.

Stačí, když se přihlásíš a ukážeš, co v tobě je. Šanci určitě dostaneš. Více informací najdeš na laboratvor.cz

pr článek VŠO 4 2015

VŠO již 15 let vede studenty k úspěšné kariéře

Vysoká škola obchodní v Praze otevírá nový atraktivní obor Rozvoj lidských zdrojů v ekonomice dopravy. Jedná se už o pátý bakalářský program, který propojuje kvalitní výuku s odbornou praxí. Jako na málokteré škole zde studenti získají kontakty na své budoucí zaměstnavatele již během studia.

pr článek Akademie sting 4 2015 ocenění nejlepší škola roku

AKADEMII STING nejlepší soukromou vysokou školou v ČR

Soukromá vysoká škola AKADEMIE STING získala v hodnocení vysokých škol nejvyšší ocenění. Nejstarší soukromá vysoká škola v Brně se tak může prezentovat jako Nejlepší soukromá vysoká škola v České republice. Přihlášky na ni lze podávat až do 31. 7. 2015.

pr článek UNYP dny otevřených dveří 4 2015 logo 120 čtverec

Den otevřených dveří UNYP v Brně a Plzni

Tým poradců a profesorů z University of New York in Prague (UNYP) přijíždí do Brna setkat se se zájemci o studium na této prestižní univerzitě. Přednášky se konají dne 21. dubna v plzeňském hotelu Courtyard by Marriot, Sady 5. května 57  a 23. dubna 2015 v brněnském hotelu Grandezza, Zelný trh 314/2.  První část proběhne vždy od 16:00-18:00, druhá naváže od 18:00-20:00.

pr článek VŠFS GMC 3 2015

Manažerská soutěž pomůže ctižádostivým vyniknout

Účast v prestižní mezinárodní soutěži Global Management Challenge (GMC), kterou v Česku organizuje Vysoká škola finanční a správní, je cestou, jak nastartovat svoji kariéru.

pr článek SVŠES 3 2015 logo

Soukromá vysoká škola ekonomických studií

Umíte si vybrat vysokou školu? Víte, jak probíhá akreditační řízení? Kde zjistíte potřebné informace?

pr článek VŠTECB únor 2015

VŠTE je technickou Fakultou roku, rozhodli studenti

Českobudějovická Vysoká škola technická a ekonomická se stala Fakultou roku v kategorii Technika – veřejné a soukromé školy. O pořadí v soutěži, pořádané Českou studentskou unií, rozhodují svými hlasy sami studenti. Za VŠTE se umístila Vysoká škola logistiky z Přerova a Fakulta aplikovaných věd ZČU v Plzni. Hlasování probíhalo od 15. listopadu 2014 do 15. ledna 2015 a celkem se v něm objevilo 33 technických vysokých škol.

pr článek ft utb 2 2015

Víš, co dělá superhrdina, když neví?

Určitě tě někdy napadlo, že jsou situace, kdy by si ani Superman nebo Spiderman nevěděli rady? V našem světě je mnoho problémů, na něž jsou laserový zrak a pavučiny krátké. Co by v takové situaci superhrdinové asi dělali?

pr článek všmiep leden 2015

Vybírejte vysokou školu podle referencí

VŠMIEP se specializuje na tři základní obory a těmi jsou ekonomika, IT a právo. Studovat lze v denní i kombinované formě. Všem, kteří se rozhodují studovat VŠ doporučujeme navštívit den otevřených dveří.

článek aktualizace 2015 vysokeskoly.com

Přijímačky 2015 na www.VysokeSkoly.com aktualizovány

Dny otevřených dveří - data podání přihlášek - náplň přijímacích zkoušek - odkazy na vzorové testy a další informace najdete pro drtivou většinu veřejných škol, to vše najdete aktualizováno na www.VysokeSkoly.com nebo pohodlně ve vašem mobilu. Aplikaci Adresář škol stáhnete zdarma na Google play i AppStore.

pr článek 12 2014 aauni

Novinky na Anglo-americké vysoké škole v Praze

Anglo-americká vysoká škola v Praze, instituce, která již 25 let poskytuje prvotřídní soukromé vzdělávání, hrdě oznamuje, že se do konce roku 2014 stěhuje do prostorů paláce Thurn-Taxisů.

všpj logo

Na Vysoké škole polytechnické Jihlava vznikla aplikace pro porotce, automatizace minipivovaru i 3D LED krychle

V červnu a září tohoto roku probíhaly na Vysoké škole polytechnické Jihlava státní závěrečné zkoušky včetně obhajob bakalářských prací. Ne jinak tomu bylo na katedře elektrotechniky a informatiky, kde své bakalářské práce obhajovali studenti oborů Počítačové systémy a Aplikovaná informatika.

pr všo 8 2014 logo 120

VŠO – přímá linka k úspěšné kariéře

Studium, které vás bude bavit a zároveň odstartuje váš úspěch. Může se to zdát nereálné, ale na Vysoké škole obchodní je to skutečnost. Pomáhá studentům získat praxi již při studiu, aktivně se zapojuje do dění v oboru a přednášky obohacuje výstupy zkušených odborníků a známých osobností.

pr článek JČU přírodovědecká fakulta mechatronika 6 2014

Mechatronika - moderní technický obor

MECHATRONIKA je unikátní technický obor Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity a firmy Robert Bosch.

PR článek VŠPJ 6 2014 logo 100

Ideální životopis absolventa - Bc. s dlouhodobou praxí

Požadavkem většiny zaměstnavatelů v dnešní době je přijímat zaměstnance s praxí. Z tohoto důvodu mají absolventi škol zhoršený vstup na pracovní trh. Ne však absolventi Vysoké školy polytechnické Jihlava (VŠPJ), kde dlouhodobé odborné praxe jsou již součástí bakalářského studia.

pr článek ÚJOP 5 2014 logo 150

Nedostali jste se na vysněnou vysokou školu a teď přemýšlíte, co dál?

Pomůžeme vám připravit se na další kolo přijímacích zkoušek! POZOR! Pokud jste čerstvý maturant, máte možnost studovat v akreditovaném pomaturitním kurzu stále s výhodami studenta!

pr unyp

Prestižní americké vzdělání v Praze

University of New York in Prague je přední a největší soukromá vysoká škola v České republice, která nabízí studium v anglickém jazyce. Studenti z celé řady zemí se zde připravují na svou úspěšnou mezinárodní kariéru. UNYP nabízí americký čtyřletý program na bakalářské úrovni ve spolupráci se State University of New York/Empire State College. Dále nabízí tříletý evropský bakalářský program akreditovaný Ministerstvem školství ČR. Studenti se mohou rozhodnout pro tzv. “dual degree”, ve kterém mohou získat oba diplomy současně.

pr článek ff uk únor 2014 logo 120

Za vzdělání můžete platit, ale koupit si ho nelze

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze nastupuje do nového období pod vedením děkanky doc. Mirjam Friedové, Ph.D. – a bude o nás slyšet. Jsme si vědomi odpovědnosti, kterou neseme spolu s dalšími univerzitami, a jsme na ni hrdí.

Studium politiky a ekonomiky v době globalizace

Studium politiky a ekonomiky v době globalizace

Transformace moderní společnosti v druhé polovině 20. století s rozvojem mezinárodního obchodu a internacionalizace našich ekonomik změnila způsob, jakým jsme chápali podnikání. Nicméně proces mezinárodní ekonomické integrace má účinky, které jsou nad rámec čistě ekonomický a má hluboký dopad v našem pojetí politiky.

pr článek 1 2014 všo obrázek 120

Vysoká škola obchodní v Praze: Když chcete studovat a uspět

Hledáte renomovanou vysokou školu, která vám otevře dveře k úspěšnému podnikání i uplatnění na pracovním trhu? Školu, která své absolventy připravuje především po praktické stránce? Pokud vás zajímá cestování a vše, co s ním souvisí, je Vysoká škola obchodní v Praze tou správnou volbou.

Přemýšlíte o nástupu na vysokou školu, ale nejste si jisti s výběrem?

Přemýšlíte o nástupu na vysokou školu, ale nejste si jisti s výběrem?

Vysoká škola manažerské informatiky, ekonomiky a práva se specializuje na tři základní obory, které jsou v dnešní době těsně spjaté a těmi jsou ekonomika, IT a právo. Studovat lze v denní i kombinované formě. Všem, kteří se rozhodují studovat VŠ doporučujeme navštívit den otevřených dveří.

PR článek LA leden 2014 budova 120

LITERÁRNÍ AKADEMIE NABÍZÍ PŘÍLEŽITOST STUDOVAT VYSOKOU ŠKOLU JIŽ OD ÚNORA

Chcete uplatnit své schopnosti v televizi, rozhlase či reklamě? Věnovat se PR? Stát se dramaturgem či spisovatelem? Ideální příležitost. Literární akademie otevírá ročník oborů Literární tvorba a Mediální tvorba již v únoru 2014.

článek stáhněte si aplikaci adresář škol 10 2013

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

Pokud se rozhodujete kam po maturitě, uvažujete o jazykovém kurzu nebo autoškole, bude se vám hodit kompletní přehled škol. Teď je můžete mít vždy aktualizované ve svém telefonu. Stáhněte si zdarma novou aplikaci Adresář škol. Ke stažení na Google play i App Store.

Uznávaná hodnota amerického vzdělávání v Praze a Střední Evropě

Uznávaná hodnota amerického vzdělávání v Praze a Střední Evropě

Systém amerického vysokoškolského vzdělávání má určité rysy, díky nimž se odlišuje ve srovnání s nabídkou univerzit na rozvojových trzích. Dobrá americká instituce se soustředí na rozvoj kritického myšlení studentů, nabízí skutečně interaktivní a malé třídy (zejména co do srovnání s evropskými vysokými školami).

článek za studiem do zahraničí 10 2013 150

Za studiem do zahraničí: jak na to

Čeští studenti se ve svých vzdělávacích ambicích nemusí zdaleka omezovat jen na Českou republiku. Dnešní otevřený svět vám nabízí možnost vydat se za studiem do řady zemí světa a absolvovat tam celý studijní program nebo jeho část. Výhody studia v zahraničí jednoznačně převládají nad nevýhodami a dosáhnout ho není vůbec tak těžké, jak se na první pohled může zdát. Máte zájem? Čtěte dál.

pr článek VŠZDRAV logo 120

Investice do vzdělání nesou nejvyšší úrok

Vysoká škola zdravotnická, o.p.s.: studujte na vysoké škole s tradicí od r. 2005 v akreditovaném tříletém bakalářském studiu v nelékařských zdravotnických oborech.

článek soutěže diplomové práce 9 2013

Studentské soutěže a ceny: soutěžte (nejen) s diplomkami!

K úspěšnému zvládnutí a zakončení studia nepotřebujete jen projít řadou zkoušek a testů, ale napsat také množství prací a hlavně tu závěrečnou. Investovaný čas a energie se však nemusí zúročit jen ve známkách a diplomu. Pro studenty je otevřena řada soutěží, které mohou vynést publikování práce nebo odměnu, často finanční. Měli byste zájem? Čtěte dál.

Zvolte stranu: 1-100 | 101-121

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit