VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Anglický jazyk - specializace v pedagogice (7507R062)

Studijní program: Specializace v pedagogice (B7507)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: Humanitní (Pedagogické)

Náplň programu/oboru:
Cílem studia je rozvinout komunikativní kompetenci studentů v anglickém jazyce, a to ve všech jejích aspektech tak, aby po absolvování studia mohli pracovat ve vzdělávacích institucích. Absolvent studia dosáhne odpovídající úrovně komunikativní kompetence v anglickém jazyce (C1 dle Společného evropského referenčního rámce), osvojí si základní vědomosti v oblasti lingvistických a literárně-kulturních disciplín, získá tak orientaci ve struktuře oboru anglický jazyk, dále pak multikulturní sensitivitu pro podmínky měnícího se společenského kontextu a projde základní profesní přípravou - osvojí si základní vědomosti a dovednosti v oblasti pedagogicko-psychologických disciplín, čímž jsou vytvořeny předpoklady pro rozvoj profesní kompetence. Absolvent se může uplatnit ve vzdělávacích institucích (např. jako asistent) a ve veřejném sektoru (např. v neziskových organizacích i v relevantní oblasti státní správy - ve vztahu ke společenské objednávce související mimo jiné s evropskou integrací). Získané vědomosti a dovednosti absolventa jsou východiskem zejména pro navazující magisterské studium Učitelství anglického jazyka vedoucí k získání plné učitelské kvalifikace.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 31.8.2019


Přijímací řízeníNahoru

Dny otevřených dveří: 29.1.2019, 23.2.2019

Den otevřených dveří, poznámka: 29. 1. a 23. 2. 2019

Obsah přijímaček:
Písemná nebo ústní přijímací zkouška, obsah dle oborů a případné možnosti prominutí a bonifikací na https://ff.upce.cz/ff/studium/pro-uchazece.html

Pozn. k přijímačkám: Bc. 5. – 6. 6. 2018, 2. kolo 15. a 16. 8. 2018, informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu a studiu v AJ naleznete na stránkách fakulty.

Ukázka přijímacích testů: https://ff.upce.cz/prijimaci-testy

Pozn. k přihláškám: Bc. 31. 3. 2018, 2. kolo 27. 7. 2018, informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu a studiu v AJ naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠKontakty FakultyNahoru

Univerzita Pardubice, Fakulta filozofická
Telefon: 466 036 224
Fax: 466 036 228
Web: http://www.upce.cz/ff
E-mail: studijni.ff@upce.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium delší než je standardní doba prodloužená o jeden rok 15 000 Kč za každých dalších započatých šest měsíců studia. Poplatek za další studium 2 666 za každý další započatý rok studia.

Koleje: http://www.upce.cz/zazemi/koleje-a-menza.html

Menza: http://www.upce.cz/zazemi/koleje-a-menza.html


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit