VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Anorganické materiály (2808R023)

Studijní program: Anorganické a polymerní materiály (B2829)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: Přírodovědné (Technické)

Náplň programu/oboru:
Zajímáš se o anorganickou chemii a chceš získat kvalitní vzdělání v tomto odvětví? Přijď k nám studovat tento obor, protože anorganické materiály jsou materiály budoucnosti. Připravíme tě na tvou kariéru například v oblasti chemicko-technologického průmyslu nebo výzkumu. Co tě naučíme? Studijní program Anorganické materiály tě dokonale připraví na budoucí uplatnění v profesích, které se běžně vyskytují v anorganickém průmyslu. Při studiu se velmi podrobně seznámíš zejména s řízením a kontrolou chemických a fyzikálních procesů, a rozšíříš si tak své znalosti chemie, matematiky a fyziky o cenné informace ze zkoumání a charakterizace např. keramických, skelných a kovových materiálů, nanomateriálů, polovodičů atd. Čím budeš? Absolvování studia oboru Anorganické materiály ti umožní vstoupit na pracovní trh směle a sebevědomě. Kromě získání odborných znalostí, se při studiu naučíš komunikovat s lidmi, seznámíš se s informačními systémy a zlepšíš angličtinu. Cesta na pozice středního managementu ve firmách je ti otevřená. Mnoho zaměstnavatelů působících na poli anorganického průmyslu hledá neustále nové síly do svých řad, a tím je zajištěna vždy velká poptávka po odborných pracovnících. Věnovat se budeš moci dále i výzkumu. Díky všestranným znalostem se neztratíš ani v oblasti elektrotechniky, strojírenství nebo sdělovací techniky.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 31.12.2024


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 30. ledna a 13. února 2019

Obsah přijímaček:
Bez přijímací zkoušky. Podrobnosti http://evolupce.cz/fakulty/fcht/informace#krok-5

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímacích zkoušek, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Termín přihlášek: 31.3.2019

Pozn. k přihláškám: Bc. 31. 3. 2019, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠKontakty FakultyNahoru

Univerzita Pardubice, Fakulta chemicko-technologická
Telefon: 466 037 302
Fax: 466 037 068
Web: http://www.upce.cz/fcht/index.html
E-mail: studijni.fcht@upce.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium delší než je standardní doba prodloužená o jeden rok 15 000 Kč za každých dalších započatých šest měsíců studia. Poplatek za další studium 2 666 za každý další započatý rok studia.

Koleje: http://www.upce.cz/zazemi/koleje-a-menza.html

Menza: http://www.upce.cz/zazemi/koleje-a-menza.html


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit