VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Andragogika (7501R001)

Studijní program: Pedagogika (B7501)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Kombinované

Délka studia: 3

Zaměření: Pedagogické

Náplň programu/oboru:
Kognitivní cíle (znalosti): Na konci bakalářského studijního oboru bude mít absolvent základní/široké znalosti: - ovládá základy teorie a praxe výchovy a vzdělávání dospělých s důrazem na moderní vzdělávací technologie; - orientuje se v soudobých koncepcích vzdělávání, dokáže definovat klíčová paradigmata jednotlivých proudů, zná tendence vývoje ve vyspělých zemích (EU, OECD); - je vybaven i znalostmi z ekonomie, práva a managementu, metodologie věd a sociálních výzkumů; - orientuje se v příslušné platné legislativě, právních úpravách a trendech v rámci ČR i v rámci členských zemích EU. Psychomotorické cíle (dovednosti): Absolvent bude schopen: - aplikovat základní poznatky psychologických a sociologických věd, jakož i věd o řízení při řešení problémů výchovy a vzdělávání dospělých v širokém pojetí; - kompetentně organizovat další vzdělávání dospělých, využívat participačních metod vzdělávání a kultivace dospělých; - ovládat personální management a plánovat kariérový růst dospělých v souladu s vývojovými trendy oboru; - dokáže připravit a realizovat vzdělávací projekt/program na bázi učebního plánu a osnov. Způsobilosti: Absolvent bude způsobilý: - realizovat školení lektorů dospělých; - participovat na tvorbě projektů evaluace vzdělávacích programů a institucí; - řídit další vzdělávání dospělých na bázi jejich docility. Absolventi se mohou uplatnit na pozici: - organizačního/řídícího pracovníka, konzultanta nebo poradce profesní kariéry, lektora-metodika, vedoucího/projektanta edukačních akcí - výzkumného pracovníka v oblasti analýzy vzdělávacích akcí a zkoumání efektivity edukace dospělých; - projektového manažera operačních programů Vzdělávání pro konkurenceschopnost a Lidské zdroje a zaměstnanost; - personalisty; - realizátora diagnostiky, hospitační činnosti a externí evaluace vzdělávacích institucí, marketingových služeb, rekvalifikačních programů; - pracovníka občanských sdružení; - soukromého podnikatele ve výše uvedených oblastech.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 31.12.2024


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 8. a 9. února 2019 https://www.osu.cz/dny-otevrenych-dveri/

Termíny přijímaček: 11.5.2019

Obsah přijímaček:
Test obecných studijních předpokladů. Podrobnosti https://pdf.osu.cz/prijimaci-rizeni/

Pozn. k přijímačkám: Bc., Mgr. praktické zkoušky z TV 25. - 27. 4. 2019, ostatní zkoušky 11. - 20. 5. 2019, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Ukázka přijímacích testů: https://pdf.osu.cz/7678/test-obecnych-studijnich-predpokladu/

Pozn. k přihláškám: Bc., Mgr. 15.3.2019, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
PedagogikaPedagogická fakultaOstravská univerzitaPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Ostravská univerzita, Pedagogická fakulta
Telefon: 597 092 525
Fax: 596 120 705
Web: http://pdf.osu.cz/
E-mail: studium.pdf@osu.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium delší než je standardní doba zvětšená o jeden rok nejméně 4 000 Kč za každých započatých 6 měsíců. Poplatek za další studijní program 2 600 Kč za akademický rok. Poplatek za studium v cizím jazyce 2 000 euro za akademický rok.

Koleje: http://koleje.osu.cz/

Menza: http://menza.osu.cz/


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit