VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Agrobyznys (4101R029)

Studijní program: Zemědělské inženýrství (B4101)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: Přírodovědné (Ekonomické)

Náplň programu/oboru:
Posluchači získají znalosti jak v biologicko-technické oblasti výroby, zpracování a distribuce zemědělských produktů, tak ekonomické, manažerské a komunikační znalosti v pojetí světových trendů nové ekonomiky a požadavků rostoucí konkurence v podmínkách moderního agrobyznysu. Současně budou vybaveni i znalostmi o možnostech diverzifikace činností v zemědělském podniku se zaměřením na alternativní možnosti využívání půdního fondu a dalších výrobních faktorů pro plnění environmentálních a sociálních funkcí zemědělství ve venkovských regionech. UUppllaattnněěnníí aabbssoollvveennttaa:: Absolventi oboru jsou připravováni pro uplatnění v moderním agrobyznysu, v liniových řídících funkcích v podnicích a provozech zemědělské výroby, v podnicích potravinářského průmyslu, služeb i obchodu, ve funkcích provozních ekonomů a specialistů pro výrobu a obchod. V obdobném profesním zaměření najdou uplatnění i v odborném poradenství, ve státní a veřejné správě, v zájmových sdruženích a dalších organizacích souvisejících s aktivitami v agrobyznysu nejen v ČR, ale i v odborných orgánech Evropského společenství. Tento odborný profil je vhodným základem též pro samostatné podnikání v malých a rodinných firmách.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 31.12.2024


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 11. a 25. ledna, 8. února 2019

Obsah přijímaček:
Bez přijímací zkoušky. Hlavním kritériem pro přijetí ke studiu do bakalářského studia na AF MENDELU je průměrný prospěch předchozího studia na SŠ za posledního 3,5 roku. Při prospěchu 1,00 uchazeč získává maximálně 100 bodů, při horším prospěchu se počet bodů úměrně snižuje. Podrobnosti http://af.mendelu.cz/25377-

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímací zkoušky, informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Termín přihlášek: 31.3.2019

Pozn. k přihláškám: Bc. 31. 3. 2019, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
Zemědělské inženýrstvíAgronomická fakultaMendelova univerzita v BrněPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Mendelova univerzita v Brně, Agronomická fakulta
Telefon: 545 133 008
Fax: 545 212 044
Web: http://af.mendelu.cz/
E-mail: agro@mendelu.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek při studiu delším než je standardní doba za každých započatých 6 měsíců studia: 8 410 Kč ve druhém roce, 12 610 Kč ve třetím roce, 18 210 Kč ve čtvrtém roce, 23 810 Kč v pátém a dalším roce. Poplatek za další studijní program 2 600 Kč za akademický rok. Poplatek za studium v angličtině 104 000 Kč za akademický rok.

Koleje: http://www.skm.mendelu.cz/

Menza: http://www.skm.mendelu.cz/


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit