VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Animovaná tvorba (8204R002)

Studijní program: Teorie a praxe audiovizuální tvorby (B8209)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: Umělecké

Náplň programu/oboru:
Studijní obor Animovaná tvorba nabízí výuku široké škály animačních technik. Studenti se seznamují s tvůrčími přístupy při realizaci animovaných etud, spotu, znělky, hudebního klipu i autorského filmu. Naučí se analyzovat, dramaturgicky i scenáristicky zpracovat látku a dovést ji do konečného tvaru včetně postprodukce. Výuka animace se orientuje především na moderní technologie a postupy, ale i animaci klasickou. Uplatnění najdou absolventi v reklamních studiích a agenturách, v TV společnostech nebo v profesionálních studiích animovaného a filmového triku.

Cizí jazyk: Čeština


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 9. 11. 2018 pouze pro studijní programy Výtvarná umění a Teorie a praxe audiovizuální tvorby - https://fmk.utb.cz/aktuality-akce/den-otevrenych-dveri-na-fmk-2/

Obsah přijímaček:
Přijímací zkouška je dvoukolová. První kolo (talentová zkouška): Uchazeč odevzdá k hodnocení soubor domácích prací (hodnotí se projevený tvůrčí potenciál uchazeče). Obsah domácích prací je stanoven v příloze příslušné směrnice k přijímacímu řízení na https://fmk.utb.cz/o-fakulte/uredni-deska/vnitrni-normy-a-vnitrni-predpisy/smernice-dekana/. Druhé kolo: Uchazeč, který uspěl v prvním kole, postupuje do druhého kola přijímací zkoušky, které trvá tři dny a skládá se z těchto částí: a) písemná zkouška – všeobecný přehled v oblasti vizuální kultury a znalosti ve zvoleném oboru (ateliéru/specializaci); b) tvůrčí zkouška – uchazeč vypracuje úkoly na dané téma, typické pro obor (ateliér/specializaci), do kterého se hlásí (zjišťují se invence a tvůrčí schopnosti uchazeče a jeho dovednost komunikovat výrazovými uměleckými prostředky); c) ústní zkouška – motivace uchazeče, hloubka zájmu o zvolený obor (ateliér/specializaci) a všeobecný rozhled.

Pozn. k přijímačkám: Termíny PŘ: 1. kolo - 14.1.-18.1.2019, 2. kolo - 23.1.- 25.1.2019. Informace k PŘ jsou zveřejněny na https://fmk.utb.cz/studium/prijimaci- rizeni/bakalarske-studium/.

Ukázka přijímacích testů: https://fmk.utb.cz/o-fakulte/uredni-deska/zpravy-z-prijimacich-rizeni/

Pozn. k přihláškám: Přihlášku ke studiu přijímá FMK pouze v elektronické podobě. Přihlášku je nutno podat na internetové adrese www.eprihlaska.utb.cz.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠvysokeskoly.com doporučují pro přípravuNahoru

Ebook:

Kurzy:

Učebnice:


Kontakty FakultyNahoru

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta multimediálních komunikací
Telefon: 576 034 214, 576 034 028
Web: fmk.utb.cz
E-mail: studium@fmk.utb.cz


ŠkolnéNahoru

Koleje: www.kmz.utb.cz

Menza: www.kmz.utb.cz


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit