VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Aplikovaná matematika (1103R004)

Studijní program: Matematika (B1101)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: Přírodovědné

Náplň programu/oboru:
Absolvent bakalářského studijního oboru Aplikovaná matematika je připraven vytvářet matematické modely deterministické i stochastické, reálných jevů a praktických procesů. Má odpovídající znalosti výpočetní techniky. Uplatní se jako spolupracovník technika, ekonoma či jiného odborníka při řešení konkrétních problémů. Může pokračovat v magisterském studiu libovolného matematického oboru.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: Zájemci se mohou zúčastnit besed o možnostech studia, studijním zázemí a životě na Slezské univerzitě v Opavě, které proběhnou v učebně R1 Matematického ústavu v Opavě. Po krátké informativní besedě a prezentaci si můžete za doprovodu současných studentů prohlédnout zázemí ústavu (počítačové učebny, knihovnu, aulu,…). Studenti Vám podají bližší informace a zodpoví Vaše dotazy. Časy konání budou upřesněny a zveřejněny na www.math.slu.cz v sekci Aktuality.

Obsah přijímaček:
U všech oborů bakalářského studijního programu B1101 Matematika bylo od přijímací zkoušky upuštěno. Uchazeči budou přijati bez přijímací zkoušky na základě řádně podané přihlášky ke studiu (viz vyplnění a odeslání přihlášky ke studiu). Nav Mgr.: Ústní přijímací zkouška z matematiky, minimální bodová hranice pro přijetí na základě přijímací zkoušky je 10 bodů z 20 možných. Ph.D.: Ústní přijímací zkouška z matematiky v rozsahu vysokoškolského studia matematiky; přihlíží se také k případné vědecké nebo odborné činnosti uchazeče.

Pozn. k přijímačkám: U všech oborů bakalářského studijního programu B1101 Matematika bylo od přijímací zkoušky upuštěno. Uchazeči budou přijati bez přijímací zkoušky na základě řádně podané přihlášky ke studiu (viz vyplnění a odeslání přihlášky ke studiu). Nav Mgr.: Ústní přijímací zkouška z matematiky, minimální bodová hranice pro přijetí na základě přijímací zkoušky je 10 bodů z 20 možných. Ph.D.: Ústní přijímací zkouška z matematiky v rozsahu vysokoškolského studia matematiky; přihlíží se také k případné vědecké nebo odborné činnosti uchazeče.

Termín přihlášek: 23.8.2019

Pozn. k přihláškám: bakalářské a navazující magisterské studium: 31.03.2019, 2. kolo 23. 8. 2019 doktorské studium v anglickém jazyce: 31.03.2019 doktorské studium v českém jazyce: 31.05.2019

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
Aplikovaná matematikaPřírodovědecká fakultaJihočeská univerzita v Českých BudějovicíchPorovnat
MatematikaMatematický ústav v OpavěSlezská univerzita v OpavěPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Slezská univerzita v Opavě, Matematický ústav v Opavě
Telefon: 553 684 680
Fax: 553 684 680
Web: http://www.math.slu.cz/
E-mail: jana.sindlerova@math.slu.cz


ŠkolnéNahoru

Koleje: http://www.slu.cz/fpf/cz/koleje-a-menzy

Menza: http://www.slu.cz/fpf/cz/koleje-a-menzy


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit