VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Economic Informatics (6209R003)

Studijní program: System Engineering and Informatics (B6209)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: Ekonomické (Technické)

Náplň programu/oboru:
Studium je zaměřeno na výchovu vysokoškolsky vzdělaných odborníků nacházejících své uplatnění především jako zaměstnanci praxe v podnicích zaměřených na tvorbu, nákup a prodej ekonomických aplikací IS, a to jak v oblasti technického, tak i programového vybavení, popř. v útvarech informatiky výrobních i nevýrobních organizací, zodpovědných za provoz a rozvoj IS/IT.Oborové předměty: algoritmizace, operační systémy, geografické IS, bezpečnost IS, počítačové sítě, počítačová grafika a hudba, databázové systémy, XML aplikace.Dovednosti: aplikovat nástroje k tvorbě strukturovaných i objektově orientovaných algoritmů, orientovat se a tvůrčím způsobem řešit analýzu, návrh a implementaci databázových aplikací a větších programových systémů, řešit profesionální rozvoj skupiny v rámci svých znalostí.Znalosti: principů a zásad profesionální využití aplikačního programového vybavení, znalosti z oblasti technologie zpracování dat a principů DBS jako nástrojů zpracování dat, principů a podstaty IS jako prostředí transformace dat na informace, znalosti z oblasti počítačových sítí, počítačové grafiky a počítačového práva.Kompetence: podílet se v rámci své odbornosti na činnosti systémového integrátora jako instituce, řešit složité programové aplikace, včetně aplikací webových, databázových a multimediálních, přistupovat na bázi zásad strukturovaného popř. objektově orientovaného myšlení k řešení skupinových úloh tvorby a modifikace IS/ICT.

Cizí jazyk: Angličtina

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 31.12.2024


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 19. 10. 2018, 25. 1. a 1. 3. 2019 http://www.pef.mendelu.cz/dod

Obsah přijímaček:
Bc. termíny NSZ SCIO OSP/VŠP 8. 12. 2018 - 1. 5. 2019. Možnosti prominutí https://www.pef.mendelu.cz/bez-prijimacek, podrobnosti https://www.pef.mendelu.cz/prijimaci-rizeni. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. termíny NSZ SCIO OSP/VŠP 8. 12. 2018 - 1. 5. 2019. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 20. 3. 2019. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠKontakty FakultyNahoru

Mendelova univerzita v Brně, Provozně ekonomická fakulta
Telefon: 545 132 706
Fax: 545 132 727
Web: http://www.pef.mendelu.cz/
E-mail: pr@pef.mendelu.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Školné se neplatí, poplatky za prodloužení studia naleznete na stránkách fakulty.

Koleje: http://skm.mendelu.cz/ubytovani/27989-ubytovaci-zarizeni

Menza: http://skm.mendelu.cz/stravovani/28560-stravovaci-zarizeni


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit