VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / obor
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

Dotaz na studijní oddělení - NEWTON College, a. s.

Váš dotaz
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

Dopororučit kamarádovi - NEWTON College, a. s.

Doporučit známému
:
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

 

NEWTON College, a. s.

Rašínova 103/2, 602 00  Brno (Mapa)
Typ školy: Soukromé vysoké školy
IČ: 27081869

Telefon: 542 513 419
Fax: 542 513 422
Web: http://www.newtoncollege.cz/
E-mail: studijni@newtoncollege.cz

NEWTON College je soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie inspirovaná úspěšnými modely ze zahraničí, která se snaží být vždy o krok napřed a poskytnout svým studentům velký náskok před jejich vrstevníky. V letech 2012, 2013 i 2014 jsme se stali nejlépe hodnocenou soukromou vysokou školou v ČR!

NEWTON College vznikla v roce 2004 jako neveřejná vysoká škola akreditovaná MŠMT ČR. Svým studentům nabízí vysokoškolské vzdělávání v oblasti podnikání a managementu. Posláním vysoké školy NEWTON College je vychovávat absolventy se znalostmi, technikami a dovednostmi nezbytnými pro úspěšný výkon manažerské praxe. Pro naplňování tohoto poslání NEWTON College klade důraz na zapojení studentů do reálných firemních činností a projektů formou povinných pracovních stáží v rozsahu odpovídajícím běžnému manažerskému výcviku u budoucích zaměstnavatelů.

V základní nabídce poskytujeme několik velice kvalitních a moderně strukturovaných studijních oborů a specializací, které rozšiřují profil absolventa a umožňují širší možnosti uplatnění. Po úspěšném absolvování bakalářského oboru získávají studenti titul Bc.

Bakalářské obory:

Mezinárodní podnikání

Prakticky žádná úspěšně se rozvíjející firma se dnes neobejde bez fungujícího oddělení zahraničního obchodu. Naše studenty v tomto oboru učíme plavat v moři dravců na mezinárodních trzích. Naše země je navíc pro řadu zahraničních investorů vyhledávaným ostrovem stability. Zajímá vás toto mimořádně dynamické prostředí mezinárodního podnikání?

 

Management lidských zdrojů

Dobrých „ejčáristů“ je dnes jako máku. Je to obor, který se u nás stále vyvíjí, a proto skýtá mnoho příležitostí. U nás se při výchově nových manažerů lidských zdrojů zaměřujeme hlavně na předměty v oblasti psychologie a práce s lidmi. Studium probíhá v menších skupinách za pomoci moderních metod a technologií. Baví vás psychologie, práce s lidmi, komunikace a chcete mít špičkové manažerské schopnosti? Pak je tento obor přímo pro vás!

 

Globální podnikání a management

Každý úspěšný podnikatel musí také umět vést svou firmu tím správným směrem. V tomto oboru vychováváme novou generaci podnikatelů, kteří mají nejen vize a cíle, ale také schopnosti udržet opratě své firmy v neustávajícím konkurenčním závodě o klienty. Chcete v budoucnu úspěšně podnikat a získat již při studiu náskok před konkurencí? My vám s tím pomůžeme právě v tomto oboru.

 

Psychologie pro manažery

Správného manažera nedefinují pouze ekonomické výsledky, ale i to, jak funguje jeho tým. V tomto oboru se soustředíme právě na výchovu takových manažerů, kteří dokáží svůj tým nejen správně vést, ale i motivovat. Pro to jsou důležité nejen manažerské schopnosti, ale také znalosti z oblasti psychologie a komunikace. Staňte se úspěšným manažerem společně s námi!

 

Management cestovního ruchu

Chcete vést vlastní restauraci, hotel nebo penzion? Láká vás práce na vysokých pozicích v mezinárodních řetězcích podnikajících v oblasti cestovního ruchu? Myslíte, že má smysl, aby lidé z naší země odjížděli s pocitem, že o ně bylo dobře postaráno? Pak je tento obor určen přesně pro vás. Připravíme vás pro práci ve světě, kde se dobří manažeři a šikovní podnikatelé nikdy neztratí.

 

Mediální management

Svět médií je fascinující! Přijďte se k nám naučit, jak se vedou a vytváří úspěšné mediální kampaně. Poznejte nástroje a moderní trendy v komunikaci, se kterými se dostanete k cílové skupině, kterou právě potřebujete oslovit. Naučíme vás, jak pracovat s množstvím informací, které nás dnes a denně obklopují a snaží se nás ovlivnit.

 

Marketing a Brand management

Dobrá značka je základ úspěchu. Každá dobrá značka musí vyprávět svůj jedinečný příběh, který budou zákazníci milovat. Pravdou je, že takovou značku by dnes chtěl mít každý, ale jen málokdo nad firemní komunikaci umí přemýšlet v širších souvislostech. My máme odborníky, kteří vám předají to nejlepší, co v nich je. A věřte, že je toho hodně.

 

Global Business and Management (v anglickém jazyce)

V tomto oboru se toho dozvíte stejně, jako v oboru Globální podnikání a management. Jediný rozdíl je v tom, že spolu celou dobu budeme hovořit anglicky.

 

Magisterské obory:

Dvouleté navazující magisterské obory: 

Mezinárodní management a Management lidských zdrojů poskytujeme ve spolupráci s jednou z největších manažerských vysokých škol v Evropě – Warsaw Management University.

U obou oborů naleznete stejný základ – studium managementu, ekonomie, práva a psychologie. Tuto kombinaci pokládáme na NEWTON College za ideální mix pro každého moderního manažera.

 

Hlavní rozdíl mezi obory spočívá v tom, že se jednotlivé specializace profilují do jiné oblasti řízení společností. Zatímco u oboru Management lidských zdrojů se více zaměříte na vedení, práci a osobní rozvoj lidí, tak v oboru Mezinárodní management na řízení procesů a byznysu v mezinárodním kontextu.

 

Pětiletý magisterský obor Psychologie poskytujeme taktéž ve spolupráci s jednou z největších manažerských vysokých škol v Evropě - Warsaw Management University.


Na NEWTON College můžete studovat také nejprestižnější a nejžádanější světovou manažerskou kvalifikaci v podobě manažerského programu MBA v českém jazyce!

NEWTON College má nyní pobočku v Brně i v Praze.
Brno: Rašínova 2, 602 00 Brno
Praha: Václavské náměstí 11, 110 00 Praha 1
 

zobrazit více

Typ studia: Bakalářské, Magisterské, Navazující magisterské

Rektor: MUDr. Jan Mojžíš

Přijímací řízeníNahoru
Den otevřených dveří:
15.6.2017
Brno 8. 11. 2016, 19. 1., 16. 2., 23. 3., 15. 6. 2017, další místa a informace http://www.newtoncollege.cz/sekce/denni-studium/kde-nas-potkate
Počet studentů:
0
Počet studentů 1. ročník:
59
Přijímací zkoušky:
Přijímací pohovor lze absolvovat i během Dnů otevřených dveří, ale je nutné se přihlásit minimálně 3 dny předem. Na námi určené termíny přijímacího řízení (konkrétní termíny jsou uvedeny v online přihlášce) je nutné se přihlásit nejpozději 1 den předem.
Přijímací zkoušky (cena):
500 Kč
Přihlášky ke studiu (termín):
29.9.2017
do 29. 9. 2017
Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ
Přesná data přihlášek, přijímaček a dnů otevřených dveří a obsah přijímacích zkoušek najdete u příslušných oborů.
Úspěšnost u přijímačekNahoru
Rok přihlášeníPřihlášenýchPřijatých
Úspěšnost
Nezaměstnaných*
201635028080% **
201537831884%23,3%
201437431484% **
201323822896%16% **
201215714190%3,8% **
2011887383%11,1%
2010736082%8,3%
2009875968%0%
*Metodiku výpočtu uvádíme v sekci O nás, zdroj: SVP
** od roku 2013 SVP uvádí údaje pouze za celé školy, nikoliv za jednotlivé fakulty
ŠkolnéNahoru

Školné za semestr od: Bc: 24 500 Kč, Mgr: 29 500 Kč

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Bakalářské obory: Mezinárodní podnikání - 49.000 Kč Mediální management - 49.000 Kč Management cestovního ruchu - 49.000 Kč Psychologie pro manažery - 55.000 Kč Management lidských zdrojů - 49.000 Kč Marketing a Brand management - 55.000 Kč Globální podnikání a management - 49.000 Kč Global Business and Management - 119.000 Kč (v anglickém jazyce) podrobnosti http://www.newtoncollege.cz/sekce/denni-studium/financovani-studia

Koleje: http://www.newtoncollege.cz/sekce/denni-studium/ubytovani

Studijní oboryNahoru
Filtr
Název:
Typ: Forma:
Jazyk: Zaměření:
Global Business and Management (6208R134)  
Globální podnikání a management (6208R134)  
Management mezinárodních institucí a veřejné správy (6208R135)  
Management se zaměřením na psychologii (6208R155)  
Zobrazit vše

 

Zaměření:

  • Ekonomické

Statistiky zobrazení - zobrazení detailu: 58928

Chcete připravit na přijímačky?

Budova školy
Učebny
Prostory školy
Menza
Klubovna
Den otevřených dveří
Den otevřených dveříDoporučené články:

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol 2016 KamPoMaturitě.CZ

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol

Zajímá vás, kde se na dané obory můžete přihlásit? Jaké jsou konkrétní požadavky k přijímačkám pro rok 2016? Informace pro obory, které neuvádíme v tomto přehledu, najdete na www.VysokeSkoly.com, aktuální informace k 2. kolům a prodloužení termínů pro podání přihlášek pak zde.

Nejžádanější obory doporučujeme nastudovat z našich e-booků - stáhněte si je zdarma, podívejte se na videa: práva, medicína, psychologie, ekonomie, humanitní obory, TSP OSP, Policejní akademie ČR, nejžádanější obory

Nepovedly se vám přijímačky? Přečtěte si, jak napsat žádost o přezkoumání rozhodnutí a podat odvolání.

Celý článek

článek jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol žurnalistika a mediální studia

Jak se dostat na žurnalistiku

Studium žurnalistiky, mediálních studií, marketingové komunikace či public relations nabízí 7 veřejných a 8 soukromých vysokých škol. Tyto obory najdete na filozofických či sociálněvědních fakultách, ale také na fakultách ekonomických.

 

Celý článek

článek jak se dostat na ekonomické fakulty

Jak se dostat na ekonomické fakulty

Management, cestovní ruch, podnikovou ekonomiku, finance a účetnictví, marketing, IT, komerční jazyky a další ekonomické obory nabízí přes 60 fakult veřejných a státních vysokých škol a 28 soukromých škol. Na všechny ekonomické obory se každý rok hlásí přes 23 tisíc studentů, z nich se na dané školy dostane necelých 60 procent. Ale pozor, na nejžádanějších fakultách je průměrná úspěšnost jen 30%.

Přečtěte si také:

Stáhněte si zdarma e-book, jak se dostat na ekonomii, podívejte se i na další návody k nejžádanějším oborům

Nepovedly se vám přijímačky? Přečtěte si, jak napsat žádost o přezkoumání rozhodnutí podat odvolání.

 

Celý článek


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit