VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / obor
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

 

PANEVROPSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA

Tomašikova 20, 821 00  Bratislava (Mapa)
Typ školy: Soukromé vysoké školy
IČ: 36077429

Telefon: +420 800 555 808
Web: http://www.studujnapravnika.cz
E-mail: info@peuni.cz

PANEVROPSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA (PEVŠ) = jistota zaměstnání ve státní a veřejné správě. PEVŠ je jednou z největších a nejstarších soukromých škol.Významná právnická fakulta, která udržuje vysoký standard v oblasti právního vzdělání. Hlavní cílem je předat studentům vědomosti, díky kterým najdou uplatnění doma a také v zahraničí. Výuka se uskutečňuje s důrazem na anglickou právní terminologii, se zaměřením na evropské a mezinárodní právo. Fakulta umožňuje trvalý kontakt s významnými profesory právnických fakult z členských i mimo členských zemí EU a nabízí možnost absolvovat část studia v zahraničí. Nabízí akreditované prezenční i dálkové bakalářské, magisterské a doktorandské studium ve 14 akreditovaných studijních programech, aktuálně PEVŠ navštěvuje téměř 6 000 studentů. Univerzita má bohatou zahraniční spolupráci a vzdělávací portfolio je připravováno a realizováno renomovanými domácími a zahraničními pedagogy a odborníky z praxe. V žebříčcích kvality vysokých škol se PEVŠ umisťuje na předních místech.
Fakulta práva je největší fakultou univerzity. Fakulta práva má vysoký odborný kredit, v žebříčku ARRA má téměř nu-lovou nezaměstnanost absolventů – připravujeme tedy úspěšné absolventy pro praxi. Fakulta se neustále dynamicky rozvíjí a dlouhodobě se setkává s převisem poptávky po studiu atraktivních oborů.

V rámci veřejnoprospěšné činnosti bude PEVŠ n.o. v průběhu akademického roku 2016/2017 organizovat vzdělávací přednášky a semináře na různá témata z oboru právo v lokalitách Praha, Brno, Ostrava a Žilina, které budou přístupné také i široké veřejnosti. Studenti Fakulty práva PEVŠ se mohou tohoto vzdělávání účastnit bezplatně.

zobrazit více

Rektor: Dr.h.c. prof. Ing. Juraj Stern, PhD.

FAKULTY / POBOČKYStatistiky zobrazení - zobrazení detailu:13569, vyhledáno: 744935

Chcete připravit na přijímačky?Doporučené články:

články odvolání nepřijetí vš

Odvolání na VŠ - nepřijetí ke studiu

Obdrželi jste rozhodnutí o nepřijetí? Podívejte se, jaké jsou vaše šance na odvolání (do novely zákona o VŠ v roce 2016 žádost o přezkoumání rozhodnutí). Pozor, odvolání musíte podat do 30 dnů od doručení záporného vyrozumění orgánu, který rozhodnutí vydal; zmeškání lhůty vám bude prominuto jen ze závažných důvodů.

Celý článek

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol KamPoMaturitě.CZ

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol

Zajímá vás, kde se na dané obory můžete přihlásit? Jaké jsou konkrétní požadavky k přijímačkám pro rok 2018? Informace pro obory, které neuvádíme v tomto přehledu, najdete na www.VysokeSkoly.com, aktuální informace k 2. kolům a prodloužení termínů pro podání přihlášek pak zde.

Nejžádanější obory doporučujeme nastudovat z našich e-booků - stáhněte si je zdarma, podívejte se na videa: práva, medicína, psychologie, ekonomie, humanitní obory, TSP OSP, Policejní akademie ČR, nejžádanější obory

Nepovedly se vám přijímačky? Přečtěte si, jak napsat žádost o přezkoumání rozhodnutí a podat odvolání.

Celý článek

článek státní maturita 2018 kampomaturite.cz

Státní maturita 2018

Jak bude vypadat státní maturita v roce 2018? Seznamte se s obsahem státní i profilové maturity, stáhněte si vzorové i ostré testy CERMAT, zjistěte informace o termínech, obsahu a kritériích hodnocení společné části státní maturity pro letošní rok. Jak postupovat v případě, že maturitu neuděláte, jak a kde požádat o přezkoumání průběhu a výsledku zkoušky, jak je to s opravnými zkouškami. Podívejte se na videonávod Jak udělat maturitu na našem YouTube kanále.

 

Celý článek


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit