VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / obor
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

 

Univerzita obrany v Brně

Kounicova 65, 662 10  Brno (Mapa)
Typ školy: Státní vysoké školy
IČ: 60162694

Telefon: 973 442 554, 973 443 448
Fax: 973 442 500
Web: www.unob.cz
E-mail: vladimir.sidla@unob.cz

Univerzita obrany je jediná vojenská vysoká škola v České republice, která zajišťuje přípravu vojenských profesionálů pro potřeby Armády České republiky (AČR) a civilní odborníky zejména ve prospěch bezpečnostního systému státu, obranného a bezpečnostního průmyslu a veřejné správy.
Poskytuje akreditované vzdělání v bakalářských, magisterských a doktorských studijních programech. Studijní programy Univerzity obrany jsou v příslušných oblastech vzdělávání plně uznávány jak v České republice, tak i v zahraničí. Směřováním do oblasti vojenství a širší sféry bezpečnostního systému státu však v České republice představují zcela jedinečné studijní příležitosti vytvářející předpoklady pro odpovídající pracovní uplatnění.

Univerzita obrany nabízené studijní programy průběžně modernizuje s cílem odrážet dynamicky se měnící potřeby praxe a zvyšující se standardy vyspělých evropských univerzit. K měření studijní zátěže univerzita používá kreditní systém vycházející z principů Evropského systému převodu kreditů (ECTS), který umožňuje snadné a transparentní uznávání absolvovaných částí studia v rámci evropského vzdělávacího prostoru.

Univerzita obrany je rovněž zapojena do evropského programu celoživotního vzdělávání Erasmus+, což umožňuje studentům absolvovat zahraniční studijní pobyt nebo stáž v délce 3 až 12 měsíců.

Praktické vojenské a velitelské dovednosti studenti získávají především při vojenské přípravě mimo univerzitu, a to v rámci základní přípravy a důstojnického kurzu. Komplexně je tedy v přípravě studentů, budoucích profesionálních vojáků AČR, kladen důraz na formování osobnosti důstojníka - velitele, manažera, ekonoma, technika nebo lékaře, na osvojování teoretických znalostí a praktických dovedností a schopností vést podřízené týmy. Důležitá je také jejich fyzická zdatnost, psychická odolnost a jazyková vybavenost. Absolventi univerzity jsou připraveni i pro působení mimo území České republiky v jednotkách mnohonárodních vojenských uskupení a v rámci aktivit NATO.

zobrazit více

Rektor: brigádní generál prof. Ing. Bohuslav Přikryl, Ph.D.

FAKULTY / POBOČKY

Fakulta vojenského zdravotnictví
Třebešská 1575, 500 01  Hradec Králové
Přihláška Přijímačky

Fotogalerie školyStatistiky zobrazení - zobrazení detailu:55995, vyhledáno: 1571711

Chcete připravit na přijímačky?Doporučené články:

články odvolání nepřijetí vš

Odvolání na VŠ - nepřijetí ke studiu

Obdrželi jste rozhodnutí o nepřijetí? Podívejte se, jaké jsou vaše šance na odvolání (do novely zákona o VŠ v roce 2016 žádost o přezkoumání rozhodnutí). Pozor, odvolání musíte podat do 30 dnů od doručení záporného vyrozumění orgánu, který rozhodnutí vydal; zmeškání lhůty vám bude prominuto jen ze závažných důvodů.

Celý článek

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol 2017 KamPoMaturitě.CZ

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol

Zajímá vás, kde se na dané obory můžete přihlásit? Jaké jsou konkrétní požadavky k přijímačkám pro rok 2017? Informace pro obory, které neuvádíme v tomto přehledu, najdete na www.VysokeSkoly.com, aktuální informace k 2. kolům a prodloužení termínů pro podání přihlášek pak zde.

Nejžádanější obory doporučujeme nastudovat z našich e-booků - stáhněte si je zdarma, podívejte se na videa: práva, medicína, psychologie, ekonomie, humanitní obory, TSP OSP, Policejní akademie ČR, nejžádanější obory

Nepovedly se vám přijímačky? Přečtěte si, jak napsat žádost o přezkoumání rozhodnutí a podat odvolání.

Celý článek

článek státní maturita 2017 kampomaturite.cz

Státní maturita 2017

Jak bude vypadat státní maturita v roce 2017? Seznamte se s novinkami u státní i profilové maturity, stáhněte si vzorové i ostré testy CERMAT, zjistěte informace o termínech, obsahu a kritériích hodnocení společné části státní maturity pro letošní rok. Jak postupovat v případě, že maturitu neuděláte, jak a kde požádat o přezkoumání průběhu a výsledku zkoušky, jak je to s opravnými zkouškami. Podívejte se na videonávod Jak udělat maturitu na našem YouTube kanále.

 

Celý článek


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit