VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / obor
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

 

Vysoká škola finanční a správní, a.s.

Estonská 500, 101 00  Praha 10 (Mapa)
Typ školy: Soukromé vysoké školy
IČ: 04274644

Telefon: 210 088 844
Fax: 210 088 851
Web: http://www.vsfs.cz/
E-mail: vlasta.ditrichova@vsfs.cz

Vysoká škola finanční a správní je první soukromou ekonomickou univerzitou v České republice. Na českém trhu vysokoškolského vzdělávání působí již 15 let. Zájemce o studium nalezne na dvou fakultách všechny stupně vysokoškolského vzdělání: bakalářské (titul Bc.), navazující magisterské (titul Ing. a Mgr.) a doktorské (titul Ph.D.). Ve spolupráci se City University of Seattle organizuje univerzita celosvětově uznávané manažerské studium MBA v anglickém jazyce. Nově získala VŠFS akreditaci na prestižní program MPA, který je v ČR zatím ojedinělý. Univerzita je zároveň součástí „Společenství škol“, které reprezentuje všechny stupně vzdělávání od mateřské školy až po rekvalifikační kurzy pro seniory. Škola organizuje mezinárodní vědecké konference a účastní se výzkumných grantových programů. V případě zájmu o studium je možné využít Dní otevřených dveří, jejichž termíny jsou pravidelně aktualizovány na www.vsfs.cz. Sídlo univerzity disponuje bohatým technickým zázemím. Hlavní budovu školy snadno naleznete v pražských Vršovicích, Estonská 500. Další studijní střediska jsou na pražském Smíchově, regionální pobočky má univerzita v Mostě a na Kladně.

zobrazit více

Rektor: Dr. Bohuslava Šenkýřová

Jak se dostat na tuto školu

Ebook:

Fotogalerie školy

VŠFS_skola_600
VSFS_foto_2
FOTO_VS_22072


Statistiky zobrazení - zobrazení detailu:37050, vyhledáno: 1336610

Chcete připravit na přijímačky?Doporučené články:

článek státní maturita 2018 kampomaturite.cz

Státní maturita 2018

Jak bude vypadat státní maturita v roce 2018? Seznamte se s obsahem státní i profilové maturity, stáhněte si vzorové i ostré testy CERMAT, zjistěte informace o termínech, obsahu a kritériích hodnocení společné části státní maturity pro letošní rok. Jak postupovat v případě, že maturitu neuděláte, jak a kde požádat o přezkoumání průběhu a výsledku zkoušky, jak je to s opravnými zkouškami. Podívejte se na videonávod Jak udělat maturitu na našem YouTube kanále.

 

Celý článek

Články - na které vš se dostanete bez přijímaček

Na které fakulty se dostanete bez přijímaček?

V našem přehledu najdete ty fakulty, kde se alespoň na 1 obor můžete dostat bez přijímací zkoušky. Na mnoha dalších oborech vám navíc přijímací zkoušky prominou - stačí mít určitý studijní průměr, absolvovat příslušný počet let vybraný předmět, vykázat účast v olympiádě nebo soutěži z daného předmětu. Přehled všech oborů by byl hodně dlouhý, konkrétní obory najdete na www.VysokeSkoly.com. Tam zveřejňujeme také kontakty na studijní oddělení, kde doporučujeme informace o přijímacím řízení ověřit.
 

Celý článek

články - status studenta

Status studenta 2018 - do kdy jste studenty po maturitní zkoušce?

Status studenta je pojem, který zahrnuje všechny studentské výhody. Zdravotní pojištění hrazené státem, úlevy na daních, studentské slevy na dopravu a další. V praxi ho upravuje 7 zákonných norem, jejichž bludištěm vás provede náš článek.

Celý článek


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit