VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Den otevřených dveří UNYP v Brně a Plzni

pr článek UNYP dny otevřených dveří 4 2015 logo 120 čtverec

Tým poradců a profesorů z University of New York in Prague (UNYP) přijíždí do Brna setkat se se zájemci o studium na této prestižní univerzitě. Přednášky se konají dne 21. dubna v plzeňském hotelu Courtyard by Marriot, Sady 5. května 57  a 23. dubna 2015 v brněnském hotelu Grandezza, Zelný trh 314/2.  První část proběhne vždy od 16:00-18:00, druhá naváže od 18:00-20:00.

Doc. PhDr. Marek Preiss z katedry psychologie přednese v Brně přednášku na téma, jaké jsou potřebné pr článek UNYP den otevřených dveří Brno 4 2015psychologické předpoklady pro studium na vysoké škole. Na základě bohatých zkušeností v oblasti psychologie, vzdělávání a také každodenního života mezi studenty Vás během svého semináře seznámí s tím, jak se na studium vysoké školy co nejlépe připravit a co vše bude tato nová zkušenost obnášet.

Doc. PhDr. Marek Preiss získal doktorský titul z klinické psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a své vzdělání završil titulem Docent na Palackého Univerzitě.  Věnuje se klinické psychologii, psychodynamické terapii, výzkumu v Psychiatrickém centru Praha, vysokoškolským přednáškám a je autorem mnoha odborných publikací. Na UNYP pracuje jako instruktor a výzkumný pracovník. Mezi jeho zájmy patří mimo jiné i výzkum zaměřený na vylepšení paměti a logického myšlení.

PhDr. Radek Ptáček z katedry psychologie povede přednášku v Plzni na téma, jaký je život na univerzitě. Na základě bohatých zkušeností v oblasti psychologie, vzdělávání a také každodenního života mezi studenty Vás během svého semináře seznámí s tím, jak studium na univerzitě změní Váš život.pr článek UNYP den otevřených dveří Plzeň 4 2015

PhDr. Ptáček vystudoval všeobecnou psychologii na Masarykově univerzitě, získal doktorský titul na Pedagogické i Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a své vzdělání završil titulem MBA na španělské Esucela Superior de Marketing y Administración. Věnuje se klinické a forenzní psychologii, psychoterapii, přednáší na vysokých školách a je autorem mnoha odborných publikací. Na UNYP působí jako profesor psychologie a problematiky etiky v psychologii. Sám o své kariéře říká:

"V psychologii jsem našel obor, který mě nejen baví a zajímá, ale především mám pocit, že lidem mohu něco dát".

University of New York in Prague je plně akreditovaná prestižní vysoká škola, která již od roku 1998 nabízí studium mnoha oborů. Jedná se o největší univerzitu nabízející výuku v anglickém jazyce, kterou navštěvuje více než 800 studentů z 60 zemí světa. Můžete vybírat ze všech typů programů - bakalářské, magisterské, MBA i Ph.D. Škola spolupracuje s partnerskými institucemi, jako například State University of New York, Empire State College nebo La Salle University. Nabídka studijních oborů je velmi pestrá, zaměřit se můžete například na obchodní administrativu, komunikace a masová média, psychologii, mezinárodní vztahy a mnoho dalších z oblastí fi nancí, IT, sociálních věd, práva či umění. Bezesporu jednou z největších výhod studia na UNYP je to, že výuka probíhá v malých třídách a umožňuje tak velmi osobní přístup ze strany profesorů a dostatek prostoru pro otevřenou diskuzi mezi nimi a studenty. Sídlo školy v krásné budově v Praze na Vinohradech v blízkosti historického centra města jen umocní ostatní výhody, které škola nabízí.

https://www.unyp.cz/events/unyp-open-days-in-plzen-and-brno

 

16.4.2015


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit