VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

VŠO – přímá linka k úspěšné kariéře

pr všo 8 2014 logo 120

Studium, které vás bude bavit a zároveň odstartuje váš úspěch. Může se to zdát nereálné, ale na Vysoké škole obchodní je to skutečnost. Pomáhá studentům získat praxi již při studiu, aktivně se zapojuje do dění v oboru a přednášky obohacuje výstupy zkušených odborníků a známých osobností.

Cílem téměř každého absolventa vysoké školy je najít si dobrou práci v oboru. Ne každému se to podaří. Tajemství úspěchu je ve vás.

Důležité je i po úspěšném přijetí na vysokou školu neusnout na vavřínech a pracovat na sobě. A přesně to umožňuje více než třem tisícům svých studentů Vysoká škola obchodní v Praze. Poskytuje jim zázemí s kvalitními pedagogy a odborníky z praxe a zároveň i přímý kontakt s pracovním prostředím a reálnou situací v oboru.

Perspektivní obory

Na VŠO můžete studovat bakalářské i magisterské studijní obory a to v oblastech cestovního ruchu a letecké pr článek všo obrázek 1 8 2014dopravy. To jsou atraktivní odvětví, která se v současné době dynamicky rozvíjejí a nabízejí dostatečný prostor pro budoucí uplatnění. „Dle statistik přibývá lidí, kteří po absolvování vysoké školy nepracují ve svém oboru. Tomu se chceme vyhnout. Proto se zaměřujeme na cestovní ruch a leteckou dopravu, které se neustále rozvíjí, a na statistikách úspěšnosti našich absolventů vidíme, že jsou perspektivní,“ vysvětluje Mgr. Pavel Neset, Ph.D., prorektor pro studijní činnost Vysoké školy obchodní v Praze.

O krok blíže k uplatnění

Uplatnění studentů je opravdu široké a to od práce v cestovních kancelářích, hotelových službách či společnostech letového provozu přes průvodcovskou činnost až po vedoucí pozice v leteckých společnostech. Škola aktivně spolupracuje se společnostmi, které působí ve vyučovaných oborech (například s Českým Aeroholdingem, agenturou Czech Tourism či Národním památkovým ústavem). Jejich zástupci obohacují teoretické přednášky o praktické zkušenosti, spolupracují se studenty na reálných projektech a mohou jim nabídnout i pracovní stáž. To výrazně přispívá k budoucí úspěšnosti posluchačů VŠO na pracovním trhu.

Například absolventi studijních programů letecké dopravy našli uplatnění v širokém spektru zaměstnání. „NěPR článek VŠO červen 2013 2kteří pracují v podniku Řízení letového provozu ČR, mnoho našich studentů se uplatnilo v Českých aeroliniích a na Letišti Praha. Někteří létají u leteckých společností jako je ČSA, Travel Service, Emirates aj., jiní pracují jako odborníci v oblasti letectví, marketingu a v obchodních odděleních zastoupení zahraničních leteckých společností v Praze. Další část našich absolventů našla zajímavá uplatnění v cestovních kancelářích,“ uvádí doc. Ing. Jindřich Ploch, CSc. vedoucí katedry letecké dopravy VŠO.

Přijímací řízení

Přijímání studentů do prvních ročníků probíhá bez přijímacích zkoušek. Škola tak dává šanci každému, aby ukázal, zda studium zvládne. Školné patří mezi nejnižší v České republice a jeho úhrada neznamená automatické získání titulu. Procento těch, kteří studium na VŠO nedokončí, je stejné jako na veřejných vysokých školách.pr všo obrázek 2 8 2014

Dny otevřených dveří

Pokud vás nabídka VŠO zaujala a rádi byste se dozvěděli více, navštivte webové stránky školy (www.vso.cz) nebo přijďte 10. září nebo 24. září na dny otevřených dveří. Zde se dozvíte více o nabízených oborech a dostanete odpovědi na všechny svoje otázky. Přihlášky můžete podávat až do 30. 9. 2014.

26.8.2014


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit